AntiGravity filozofia

Ľahkosť

Počas cvičenia sekvencií AntiGravity® Fitness (AG) sa budeš hýbať nielen účinne a so sebaistotou, ale hlavne s ľahkosťou. Skratka „AG“ má dva významy:

1.) Hra so zákonmi fyziky

2.) „Against Graveness“ – teda doslovne „proti vážnosti“ alebo v širšom zmysle: „hýb sa, zostaň srdcom mladý“ a zabávaj sa! Lebo smiechom získavaš ľahkosť a pracuješ so „svalmi smiechu“, ktoré s pomoocu AG udržíš vo forme.

Sloboda

Otvor svoju myseľ , zbav sa porovnávania a sebaľútosti. Len tak prežiješ skutočný život a skutočnú radosť. Prijímaj podnety! Buď slobodný!

Dostupnosť

Cvičenie AG nie je len pre tých čo sú fyzicky zdatní. Podľa názoru p. Harrisona, je to každého povinnosť k spoločnosti i k sebe samému starať sa čo najlepšie o svoje telo a ducha. Naozajstné bohatstvo každého z nás je naše zdravie. Predstava p. Harrisona bola sprístupniť AG každému kto má záujem zveľadiť svoje bohatstvo. Techniky sú jednoducho modifikovateľné pre všetky úrovne zdatnosti.

Víťazstvo

Ako prvé sa musíte rozhodnúť opustiť svoje pohodlie a skúsiť niečo nové. Keď prídete na hodinu AG, necháte všetky starosti za dverami a venujete sa sami SEBE. Tým že si prišiel, si už zvíťazil.

Inšpirácia

Je kľúčom k uspokojujúcemu cvičeniu. Keď ťa cvičenie baví, nejde len o fyzický výsledok. Cíť sa kreatívne a úspešne!

Urob to najlepšie ako vieš....

Na ceste za zdravím, rob veci najlepšie ako vieš : nie viac, nie menej. Nesnaž sa byť dokonalý, buď výborný!

Prameň mladosti

V honbe za večnou mladosťou používame produkty, ktoré nám pomáhajú vyhladiť vrásky alebo zabezpečia mladší vzhľad. A pritom je to hlavne držanie tela, pohyblivosť a pružnosť, ktoré prezradia náš skutočný vek. AG má omladzujúci účinok. Sme takí mladí, aká ohybná je naša chrbtica a otvorená naša myseľ. Vnímaj, uvoľni sa a objav zdroj mladosti pomocou AG!

Používaj alebo strať

Používaj alebo strať! Či sa nám to páči, či nie, naše telo stárne. Aby sme vedeli vzdorovať procesu starnutia spôsobeného gravitáciou: musíme sa snažiť zachovať pohyblivosť kĺbov, precvičovať svaly aby si zachovali svoju pružnosť, udržiavať v kondícii propriorecepčné senzory a umožniť hydratáciu medzistavcových platničiek, tak minimalizujeme ich opotrebenie. Používaj alebo strať!

Sen o lietaní

Človek vždy snival o lietaní. AG odráža tento sen. Z hodiny AG môžete odchádzať s pocitom, že ste zvíťazili nad obmedzujúcimi putami zeme. Sen o lietaní nemusí byť snom. Lietaj!

Prítomnosť

Cvičenie AG sa spája s filozofiou „prítomnosti“. V objatí AG Hammocku sa naučíš sústrediť na okamih prítomnosti. Zabudneš na starosti a vychutnáš si radosť z voľného pohybu.

Hudba

Od počiatku sa zábava spájala s bubnami a ohňom. Po dnešok sa zachovalo, že pri zábave nesmie chýbať rytmus a svetlá. Hudba je súčasťou inšpirácie, vytvorenie atmosféry a pozitívneho naladenia na špecifickú hodinu. Preto je inštruktor zároveň aj DJ. Občasné využitie ticha je takisto vítaným prvkom hodiny.